MARTINKABRT.CZ

  • fotografie
  • grafika

Fotografické služby

Reportážní
Praxe více jak 12 let, přes 150 odfocených plesů. Koncerty, sportovní akce, společenské události aj. Pořádáte akci (například otevření nové restaurace), vytvořím pro Vás reportážní promo fotografie.
Svatební
Více jak 140 odfocených svateb po celé ČR a v zahraničí. Momentálně fotím svatby převážně v Královehradeckém kraji a okolí. Ročně beru pouze cca 10 svateb, proto nevhájete, pokud máte zájem.
Produktová
Od jednoduchých produktů pro e-shop na bílém pozadí přes náročné stylizované promo fotografie (např. gastro fotografie) po focení provozu u Vás ve firmě, i to v mých službách najdete. Nabízím i možnost 3D fotografie (360°).
Portrétní
Jednotlivci, páry, rodiny, psi, kočky, morčata, smečky, houfy aj. Zkrátka nafotím pro Vás cokoliv.
Promo
Ať už se jedná o modelku, která potřebuje fotografie do portfolia, kapelu, která chystá album, hotel, nebo promo fotografie na webové bannery, se vším si poradím.
Architektura
Fotografie interiéru a exteriéru. Otevíráte hotel? Prodáváte byt či dům? Moderní a profesionální fotografie je nezbytnou součástí propagace.
140 +
Svatby
150 +
Plesy
999 +
Spokojení klienti

Grafické služby

Vektorová a rastrová grafika
Pracuji v programech společnosti Adobe. Illustrator, InDesign, XD, Photoshop, Lightroom. Navrhnu a připravím pro Vás cokoliv na míru.
Grafický design
Návrh a realizace – tiskoviny, letáky, billboardy, plakáty, leaflety, brožury, bannery aj. DTP služby a sazba samozřejmostí.
Ilustrace
Pokud chcete ozvláštnit své výrobky, ať už se jedná o přebaly knih, obaly samotné, diplomy, bannery nebo plakáty, či vytvořit originální ručně kreslené logo nebo navrhnout maskota na dětský kemp, jsem tu pro Vás.

Sociální sítě

Správa účtů
Více jak 3 roky zkušeností se správou účtů FB a Instagramu. Povedu Vaše účty spolehlivě, zodpovědně a hlavně pravidelně, což je v dnešní době nezbytné.
Obsah účtů
Vedete si sociální sítě sami, ale nemáte co vkládat? Vytvořím pro Vás obsah na míru. Ať už se jedná o fotografie, videa či grafiku, vše připravím.
MODERNÍ A KREATIVNÍ

FOTOGRAFIE

CHCI VIDĚT VÍCE
VIZUÁLNÍ IDENTITA A ILUSTRACE

GRAFIKA

CHCI VIDĚT VÍCE
SPRÁVA A OBSAH

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

CHCI VIDĚT VÍCE
Nejen o technice

BLOG

CHCI SI PŘEČÍST VÍCE
This website uses cookies to improve your experience. Cookie Policy